Milenec a jeho typy

 

Jaký význam má vědět jaký jsem milenec?

Co říká typologie milenců?

Co dělat, když je partner úplně jiný milenec než já?

Též patříte mezi ty, kteří mají při setkání se svým partnerem pocit, že je naprosto jiný? Situace, které přitahují, dojímají a vzrušují vás, jemu nic moc neříkají? Možná je to tím, že jste každý jiným typem milence. Indiánská Quodoushka (čte se koduška) rozpoznává 4 základní typy milenců, které jsou podle indiánské tradice znázorněny v kruhu ve čtyřech základních světových stranách. Stejné charakteristiky platí pro milence i milenky.

Jih – vodní milenec

Vodní milenec nebo milenka potřebují velké množství romantiky, příliv emocí, lásky a blízkosti. Pokud se toužíte intimně sblížit s tímto typem, počítejte s dlouhou romantickou předehrou. Když nebudete pospíchat a dáte si na čas, odměnou vám bude splnění téměř jakékoliv vaší představy, jelikož vodní milenci jsou úžasně empatičtí. Mají neuvěřitelnou schopnost přizpůsobit se partnerovi jako má voda schopnost měnit tvar podle nádoby. Často až tak silnou, že zapomínají sami na sebe. Jen si vzpomeňte na Julii Roberts ve filmu Nevěsta na útěku, která měla ráda vajíčka vždy na způsob jejího momentálního ženicha.

Západ – zemitý milenec

Západní milenec miluje vše tělesné. Oslníte ho krásným tělem, smyslnými doteky, fyzickou blízkostí či vášnivým objetím. Nepotřebuje slova, svíčky ani romantické večeře. Touží co nejčastěji zažívat vzrušující projevy fyzické lásky skrze tělo. Je připraven téměř kdykoliv a kdekoliv. Žádné dlouhé předehry. Stačí se ho dotknout. Jestli toužíte po vášnivém impulzivním divokém sexu, zemitý milenec je tím pravým.

Sever – vzdušný milenec

Severní milenec je fascinován slovy. Imponuje mu intelekt, rozohní ho vášnivá debata, miluje trávit čas povídáním si o čemkoliv. Pokud ho chcete zaujmout, mluvte, mluvte, mluvte a hlavně nezapomínejte chválit a obdivovat. Jestliže chcete okouzlit vzdušnou milenku, zkuste jí zarecitovat do ouška báseň či zazpívat zamilovaný sonet. Nevysychající gejzír vhodně zvolených slov probouzí ve vzdušném milenci touhu, vášeň a je tím pravým klíčem k jeho srdci. Skrze tělo se k němu nepřiblížíte. Nejúčinnější afrodiziakum je váš důvtip a schopnost rezonovat s ním na společné vlnové délce.

Východ – ohnivý milenec

Východní milenec má zvláštní dar prožívat niterní oheň. Jeho vnímání je neuvěřitelně senzitivní a při intimních prožitcích se dostává do obrovské hloubky. Zažívat při milování několikanásobné nebo celotělní orgasmy je pro něho mnohem přístupnější než pro ostatní typy. Umí vnímat a cítit často pro ostatní neviditelné a nehmatatelné. Když zatoužíte ponořit se do jeho světa niterních prožitků, zkuste být vnímavý, stínujte jeho dýchání, pohyby, klid a nechte se od něho vést do magického světa celotělních orgasmů. Pokud chcete proniknout pod povrch a porozumět niternímu ohni těchto milenců, začněte trénovat citlivost vašeho těla.

Lektoři
Kateřina Komedová Trägerová